درباره ما

معرفی شرکت فولاد کاوه سمنان

مجتمع فولاد کاوه سمنان (سهامی خاص) در تاریخ 04/04/1392 تاسیس و با شناسه ملی 10480137377 و شماره 6902 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی سمنان به ثبت رسیده است. این شرکت در سال 1398 توسط مدیران و بازرگانان با سابقه و توانمند خریداری گردیده و توانسته با عرضه محصولاتی با کیفیت به مجموعه ای موفق و فعال در عرصه فولاد کشور تبدیل شود. سرمایه شرکت در حال حاضر مبلغ 100.000.000.000 ریال می باشد و با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده در راه اندازی خط تولید جدید و پروژه های تولیدی، موضوع افزایش سرمایه شرکت دردست اقدام می باشد.

دفتر تهران این شرکت در میدان آرژانتین، خیابان وزرا، خیابان 21، پلاک 4، طبقه 3، واحد 11 و کارخانه فولاد کاوه سمنان در شهرک صنعتی شرق شهر سمنان واقع شده است.

این مجتمع در زمینی به مساحت 15.200 متر مربع برای تولید مقاطع فولادی با ظرفیت 150.000 هزار تن به صورت سالیانه احداث شده است.

پیام مدیر عامل

سروران و همراهان گرامی همانطور که آگاه هستیم عامل اصلی در کسب هر موفقیتی ، تدوین و تشخیص اهداف می باشد. هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد.
ایران عزیز با چالشهای متعددی در مسیر توسعه در بخش های گوناگون به ویژه صنعتی در دنیای مدرن امروز روبرو می باشد. فولاد کاوه سمنان با توانمندی بسیار بالای هیئت موسس با هدف تولید و کارآفرینی در بخش فولاد در سطح کشور فعالیت می نماید. بی شک در میان خوشنودی و رضایت مشتریان ارزشمندترین سرمایه برای فولاد کاوه سمنان بوده و شرکای حقیقی و همیشگی در کنار ما هستید.
تشخیص صحیح و به موقع نیاز بازار همواره قطب نمای حرکت ما در عرصه خدمات نوین می باشد.
حال آگاه می باشیم پیمودن این مسیر دشوار مستلزم تلاش و فداکاری همه همکاران می باشد.
اما با ایمان به آینده روشن؛ خود را مهیای حرکت در این سهم نموده ایم و با تمام توان کوشش خواهیم کرد تا حرکت به سوی چشم اندازی روشن را با تاثیرپذیری و اطمینان خاطر هر چه بیشتر انجام دهیم.
امید است ارتباط مستمر و حاصل تلاش بی وقفه مان در مسیر اعتلای نام فولاد کاوه سمنان محقق سازیم.

اهداف شرکت

شرکت فولاد کاوه سمنان تلاش داشته تا با در نظر گرفتن تمهیدات مناسبی همچون:

 • بکارگیری نرم افزار های روز دنیا و استاندارد های جهانی.

 • استفاده از مزیت های رقابتی ناشی از همکاری با شرکت های داخلی و خارجی .

 • سرمایه گذاری در خصوص جذب نیرو های متخصص.

فرصت حضور موثر در عرصه معادن و صنایع ایران را مغتنم دانسته و منشا ارائه خدمات با ارزش گردد. از جمله اهداف بنیادین شرکت فولاد کاوه سمنان افزایش تولید داخلی، افزایش تراز صادرات غیر نفتی و افزایش کیفیت همراه با کاهش قیمت می باشد.

فعالیت های شرکت :

 • فعالیت های تولیدی از قبیل تولید انواع مقاطع فولادی، ذوب، ریخته گری، شکل دادن کلیه فلزات ،تولید فروآلیاژها و غیره…

 • فعالیت های بازرگانی شامل خرید، فروش، واردات، صادرات و غیره…

 • فعالیت های خدماتی شامل مشاوره، طراحی و اجرای کارخانجات صنعتی

 • فعالیت های عمرانی شامل ساخت و ساز واحد های مسکونی و پروژه های عمرانی و غیره می باشد

خط مشی شرکت فولاد کاوه سمنان

شرکت فولاد کاوه سمنان به عنوان تولید کننده میلگرد ضمن پیاده سازی استاندارد های ISO 9001 ,2015 و 10 HSAS 18001-2007و تعهد و بهبود مستمر ، پایبند به مسئولیت اجتماعی ، رعایت الزامات قانونی و مقرراتی اهداف ذیل را دنبال می کند:

 • تلاش در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت شرکت با دیدگاه راهبردی و استراتژیک مدیریت ارشد ضمن تعهد به موارد فوق ، با همکاری کارکنان ، خط مشی مذکور را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و همواره با بهره گیری به دنبال راهکارهای نوین برای بهبود مستمر خواهد بود.
 • استفاده از تکنولوژی های نو در جهت افزایش بهره وری
 • خلق سازمانی چابک ، دانش محور و یادگیرنده و پویا
 • افزایش رضایت مشتریان به عنوان اعضاء خانواده شرکت فولاد کاوه سمنان ، نسبت مشتریان از دست رفته به کل مشتریان
 • حفاظت از محیط زیست شامل پیشگیری از آلودگی و سایر تعهدات خاص مرتبط
 • توسعه کوره ذوب برای تولید شمش فولاد
شرکت فولاد سمنان کاوه

استعلام قیمت میلگرد سایز 20 A3


یا با شماره ٨٨٧١٤٨٠٥-٠٢١ جهت ثبت سفارش تماس حاصل فرمایید.